Vp7Nap 508 - Veszprémi 7 Nap

Két nap alatt 11 érmet szerzett az SVSE

Folytatódott a fedettpályás bajnokság a Nyíregyházi Atlétikai Centrumban. Február 24-én és 25-én az U20 és U18-as korosztály töltötte meg a nyíregyházi pályát. A veszprémi Sportolj Velünk SE csapata összesen 11 érmet gyűjtött a két nap alatt. Derdák Sára duplázott, 1500 és 800 méteren is bajnoki címet szerzett. Ezen kívül öt ezüstöt és négy bronzérmet is hazahoztak a veszprémi fiatalok.

VEDAC: két remek bronzérem

Nyíregyházán rendezték meg az idei felnőtt, majd U20-as és U18-as fedettpályás atlétikai magyar bajnokságot, ahol a Veszprémi Egyetemi és Diák Atlétikai Club (VEDAC) csapata is részt vett.

Fantasztikus élmények veterán Mercivel a sivatagon át

A vármegyeszékhelyről is indult egy kétfős csapat január végén a Budapest–Bamako-ralin. A Füge Liget kávézóban várták a rajongókat közönségtalálkozóra február 29-én, ahol Vermes Gábor és Szűcs Dávid elmesélte élményeit, tapasztalatait. Megtekinthettük a több mint negyvenéves Mercedes W123 típusú autót is, amivel teljesítették a 9200 kilométeres távot.